Arkipartner AS ble etablert i 1975, og arbeider med skoler, idrettsbygg, boliger, sykehjem, næringsbygg og reguleringsarbeid. Kontoret er en lokalt forankret og kunnskapsrik arkitektgruppe som knytter til seg andre fagdisipliner ved behov.

Arkipartner står for en pragmatisk og formsterk arkitektur, dyrket fram i samarbeid med private, profesjonelle og offentlige oppdragsgivere.

Vårt team

Helge Bjørnevik

partner

styreleder

helge@arkipartner.no

51 51 06 86

Gro Lavold

partner

gro@arkipartner.no

51 51 06 87

Fabian Nienhaus

arkitekt

fabian@arkipartner.no

51 51 06 91

Ivar Egge

partner

daglig leder

ivar@arkipartner.no

51 51 06 85

Magnus Lindseth

partner

magnus@arkipartner.no

51 51 06 82

Erling Grosen Pedersen

arkitekt

erling@arkipartner.no

51 51 06 90

Marthe Schjelderup

arkitekt

marthe@arkipartner.no

402 19 398

Marit Øysæd

arkitekt

marit@arkipartner.no

51 51 06 89

Christine Bratsberg

administrasjon

christine@arkipartner.no

51 51 06 80

Darwin Ceballos

BIM-koordinator og 3D-designer

darwin@arkipartner.no

480 55 519

Katja Ewald

arkitekt

katja@arkipartner.no

948 37 657

Telefon: 51 51 06 80
E-post: post@arkipartner:no

Arkipartner AS
Jens Zetlitz gate 38
4008 Stavanger

Arkipartner - kontorbefaring 2017