Jens Zetlitzgate 38
Jens Zetlitzgate 38

press to zoom
gruppebilde, moskva corbus
gruppebilde, moskva corbus

press to zoom
gruppebilde opera moskva
gruppebilde opera moskva

press to zoom
Jens Zetlitzgate 38
Jens Zetlitzgate 38

press to zoom
1/7

Arkipartner AS ble etablert i 1975, og arbeider med skoler, idrettsbygg, boliger, sykehjem, næringsbygg og reguleringsarbeid. Kontoret er en lokalt forankret og kunnskapsrik arkitektgruppe som knytter til seg andre fagdisipliner ved behov.

Arkipartner står for en pragmatisk og formsterk arkitektur, dyrket fram i samarbeid med private, profesjonelle og offentlige oppdragsgivere.

Vårt team
Helge Bjørnevik

Helge Bjørnevik

partner

styreleder

helge@arkipartner.no

920 16 224

Gro Lavold

Gro Lavold

partner

gro@arkipartner.no

909 80 523

Marthe_portrett.jpg

Marthe Schjelderup

arkitekt

marthe@arkipartner.no

402 19 398

Ivar Egge

Ivar Egge

partner

daglig leder

ivar@arkipartner.no

928 05 082

Magnus_portrett.jpg

Magnus Lindseth

partner

magnus@arkipartner.no

48 27 67 00

Erling Grosen Pedersen

Erling Grosen Pedersen

arkitekt

erling@arkipartner.no

940 09 211

christine.JPG

Christine Bratsberg

administrasjon

christine@arkipartner.no

932 86 514

Darwin_portrett.jpg

Darwin Ceballos

BIM-koordinator og 3D-designer

darwin@arkipartner.no

480 55 519

Katja.JPG

Katja Ewald

arkitekt

katja@arkipartner.no

948 37 657

Fabian Nienhaus

Fabian Nienhaus

arkitekt

fabian@arkipartner.no

472 29 503