Jens Zetlitzgate 38
Jens Zetlitzgate 38

gruppebilde, moskva corbus
gruppebilde, moskva corbus

gruppebilde opera moskva
gruppebilde opera moskva

Jens Zetlitzgate 38
Jens Zetlitzgate 38

1/7

Arkipartner AS ble etablert i 1975, og arbeider med skoler, idrettsbygg, boliger, sykehjem, næringsbygg og reguleringsarbeid. Kontoret er en lokalt forankret og kunnskapsrik arkitektgruppe som knytter til seg andre fagdisipliner ved behov.

Arkipartner står for en pragmatisk og formsterk arkitektur, dyrket fram i samarbeid med private, profesjonelle og offentlige oppdragsgivere.

Vårt team
Helge Bjørnevik

Helge Bjørnevik

partner

styreleder

helge@arkipartner.no

51 51 06 86

Gro Lavold

Gro Lavold

partner

gro@arkipartner.no

51 51 06 87

Fabian Nienhaus

Fabian Nienhaus

arkitekt

fabian@arkipartner.no

51 51 06 91

Ivar Egge

Ivar Egge

partner

daglig leder

ivar@arkipartner.no

51 51 06 85

Magnus_portrett.jpg

Magnus Lindseth

partner

magnus@arkipartner.no

51 51 06 82

Erling Grosen Pedersen

Erling Grosen Pedersen

arkitekt

erling@arkipartner.no

51 51 06 90

Marthe_portrett.jpg

Marthe Schjelderup

arkitekt

marthe@arkipartner.no

402 19 398

Marit Øysæd

Marit Øysæd

arkitekt

marit@arkipartner.no

51 51 06 89

christine.JPG

Christine Bratsberg

administrasjon

christine@arkipartner.no

51 51 06 80

Darwin_portrett.jpg

Darwin Ceballos

BIM-koordinator og 3D-designer

darwin@arkipartner.no

480 55 519

Katja.JPG

Katja Ewald

arkitekt

katja@arkipartner.no

948 37 657