top of page

Arkipartner AS ble etablert i 1975, og arbeider med skoler, idrettsbygg, boliger, sykehjem, næringsbygg og reguleringsarbeid. Kontoret er en lokalt forankret og kunnskapsrik arkitektgruppe som knytter til seg andre fagdisipliner ved behov.

Arkipartner står for en pragmatisk og formsterk arkitektur, dyrket fram i samarbeid med private, profesjonelle og offentlige oppdragsgivere.

Vårt team
Darwin_portrett_edited.jpg

Darwin Ceballos

IT/BIM ansvarlig

partner

darwin@arkipartner.no

480 55 519

Eva bilde til CV_edited.jpg

Eva Maroni

arkitekt

eva@arkipartner.no

402 15 591

christine_edited_edited.jpg

Christine Bratsberg

administrasjon

partner

christine@arkipartner.no

932 86 514

Katja_edited.jpg

Katja Ewald

arkitekt

partner

katja@arkipartner.no

948 37 657

Marthe_portrett_edited.jpg

Marthe Schjelderup

arkitekt

partner

marthe@arkipartner.no

402 19 398

Fabian_edited.jpg

Fabian Nienhaus

arkitekt

partner

fabian@arkipartner.no

472 29 503

Erling G P_edited.jpg

Erling Grosen Pedersen

arkitekt

erling@arkipartner.no

940 09 211

Magnus_portrett_edited.jpg

Magnus Lindseth

arkitekt

partner

magnus@arkipartner.no

48 27 67 00

Gro_edited.jpg

Gro Lavold

arkitekt

partner

gro@arkipartner.no

909 80 523

Helge_edited.jpg

Helge Bjørnevik

arkitekt

partner

helge@arkipartner.no

920 16 224

Ivar_edited.jpg

Ivar Egge

arkitekt

daglig leder

ivar@arkipartner.no

928 05 082

Kontakt oss

Arkipartner AS
Jens Zetlitzgate 38
4008 Stavanger

Telefon: 51 51 06 80
E-post: post@arkipartner.no

Kontortiden:  08:00 – 16:00

bottom of page